Военкомат Центр зайнятості АМУ
Рейдування щодо спалювання сухої рослинності
2020-09-17

Відповідно до затвердженого графіку рейдування щодо спалювання сухої рослинності на території м. Миргорода, 15 вересня 2020р. працівниками інспекції з благоустрою ВЖКГ спільно з працівниками ДСНС  України м.Миргорода  було проведено спільний рейд перевірки фактів спалювання сухої рослинності на території міста. За результатом перевірки по вул. Мічуріна та вул. Личанській було зафіксовано факт спалювання сухої рослинності, на власників домоволодінь складено адміністративні протоколи.

     

   Мешканцям міста працівниками інспекції  з благоустрою та ДСНС  вручено 15 пам’яток про заборону спалювання сухої рослинності.

         Інспекція з благоустрою ВЖКГ звертається до містян: просимо поважати себе та оточуючих, не палити сміття, обрізані гілки з дерев, скошену суху траву та бур’яни.  Задимлене місто дуже шкодить здоров’ю мешканців нашого міста. Давайте будемо сумлінними громадянами.

                              Інспекція з благоустрою м.Миргорода

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

22 вересня 2020 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з міським головою Сергієм Соломахою

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net