Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Привітання Миргородського міського голови Сергія Соломахи з Днем міста
2023-09-18

Шановні миргородці! Дорогі наші гості!

18 вересня ми відзначаємо День Миргорода, вшановуємо місце, де народилися, зросли і працюємо. Проте вже другий рік ми не святкуємо – у країні війна. Тому  нині  День міста – не про свято, а про любов до рідної землі, про повагу до історії і культури, про новітніх героїв, про єдність і згуртованість наших дій, спрямованих на довгоочікувану Перемогу, на збереження життя кожної людини, кожного воїна, який захищає українську землю.

Сьогодні ми згуртовані, як ніколи! Захоплююся єдністю миргородців! Допомагаємо нашим військовим та наближаємо перемогу, кожен на своєму місці! Серце Миргорода б'ється в унісон з усією У країною. І сьогодні ми відзначаємо День міста без гучних заходів, але з великою вдячністю Богу та Збройним Силам за можливість жити і працювати у нашому місті.

Ми дякуємо захисникам і захисницям, які на полі бою, і всім, хто щоденно працює в тилу. Низько схиляємо голови перед загиблими Героями. Сумуємо і пам'ятаємо кожного!

Але наша перемога обов'язково настане! Буде свято, радість і щасливе життя у нашому Миргороді і в Україні. Бажаю всім у здоров'ї дочекатись переможного миру! Впевнений, що невдовзі святкуватимемо День народження Миргорода з піснями, ковалями й фестивалями під мирним небом вільної, незалежної України!

Віримо в Україну та її Перемогу! Підтримуємо наших захисників! Слава Україні! Слава Миргороду!

 Із повагою 

міський голова Сергій СОЛОМАХА

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

25 вересня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 22 вересня 2023 року

     
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net