Военкомат Центр зайнятості АМУ
Привітали пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ
2016-11-11

В актовій залі Миргородського відділу поліції зібрались пенсіонери та ветерани миргородської міліції - ті, хто своєю долею обрав нелегку міліцейську службу та віддав їй не один десяток років. В урочистостях взяли участь Миргородський міський голова Сергій Соломаха, начальник Миргородського відділу поліції Микола Кульчицький, заступник голови Миргородської райдержадміністрації Олександр Гуржій, заступник голови райради Микола Парфеня, ветерани та пенсіонери ОВС України, а також особовий склад миргородських правоохоронців.

Відкриття урочистих зборів відбулося з привітання голови Миргородської міськрайонної спілки пенсіонерів органів МВС України та військової служби «Закон служить людині» Василя Вертелецького. Мер міста Сергій Соломаха, вітаючи зі святом подякував ветеранам за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток Миргородської міліції, сердечність та увагу до виховання молодих працівників. Зі словами глибокої вдячності до сивочолих наставників звернувся начальник Миргородської поліції Микола Кульчицький:

«Наші ветерани зберегли та примножили славні традиції наступництва поколінь, мужності та героїзму, відданості службовому обов’язку та готовності до самопожертви заради безпеки громадян. Живіть якомога довше, допомагайте будувати нам вільну, демократичну країну, виховуйте підростаюче покоління та передавайте молоді свій життєвий досвід. Нехай Ваша життєва дорога буде благословенна добром, миром і людською шаною».

Урочистості продовжилися святковим концертом. Ветерани вітали один одного, згадували роки служби та ділились власними враженнями. Миті їхнього спілкування та радості єднання збережуться на фото ще на довгі роки пам’яті та спогадів.

За матеріалами Миргородського відділу поліції

ГУНП в Полтавській області

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net