Военкомат Центр зайнятості АМУ
Привітали пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ
2016-11-11

В актовій залі Миргородського відділу поліції зібрались пенсіонери та ветерани миргородської міліції - ті, хто своєю долею обрав нелегку міліцейську службу та віддав їй не один десяток років. В урочистостях взяли участь Миргородський міський голова Сергій Соломаха, начальник Миргородського відділу поліції Микола Кульчицький, заступник голови Миргородської райдержадміністрації Олександр Гуржій, заступник голови райради Микола Парфеня, ветерани та пенсіонери ОВС України, а також особовий склад миргородських правоохоронців.

Відкриття урочистих зборів відбулося з привітання голови Миргородської міськрайонної спілки пенсіонерів органів МВС України та військової служби «Закон служить людині» Василя Вертелецького. Мер міста Сергій Соломаха, вітаючи зі святом подякував ветеранам за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток Миргородської міліції, сердечність та увагу до виховання молодих працівників. Зі словами глибокої вдячності до сивочолих наставників звернувся начальник Миргородської поліції Микола Кульчицький:

«Наші ветерани зберегли та примножили славні традиції наступництва поколінь, мужності та героїзму, відданості службовому обов’язку та готовності до самопожертви заради безпеки громадян. Живіть якомога довше, допомагайте будувати нам вільну, демократичну країну, виховуйте підростаюче покоління та передавайте молоді свій життєвий досвід. Нехай Ваша життєва дорога буде благословенна добром, миром і людською шаною».

Урочистості продовжилися святковим концертом. Ветерани вітали один одного, згадували роки служби та ділились власними враженнями. Миті їхнього спілкування та радості єднання збережуться на фото ще на довгі роки пам’яті та спогадів.

За матеріалами Миргородського відділу поліції

ГУНП в Полтавській області

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net