Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
проведено спостереження суб’єктів господарської діяльності
2021-05-21

Дотримуючись карантинних заходів, у громаді продовжує працювати робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо соціальних  ризиків для громадян, які використовують незадекларовану  працю та суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату неофіційно.

Під час чергового рейду 19 травня 2021 року членами робочої групи на підставі розпорядження міського голови від 25 січня 2021 року №14-в «Про створення робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення» проведено спостереження 12 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 1 найманого працівника, який працював без належного оформлення трудових відносин.

Впродовж січня-травня 2021 року робочою групою було проведено 4 рейди, спостережено 41 суб’єкта господарської діяльності, виявлено 2 найманих працівника, які працювали без належного оформлення трудових відносин. По 2-х суб’єктах господарської діяльності направлено подання до Управління Держпраці у Полтавській області для вжиття заходів у межах наданих повноважень.

Робота робочої групи з питання легалізації зайнятості населення триватиме і надалі. Звертаємо увагу роботодавців на необхідності дотримання чинного законодавства, а громадян – не погоджуватися на роботу без офіційного оформлення та на виплату заробітної плати в конвертах. Закликаємо суб’єктів господарювання, які використовують працю найманих працівників, без належного оформлення трудових відносин, невідкладно належним чином оформити  трудові відносини.

Начальник відділу праці

управління соціального захисту населення

Миргородської міської ради

Тетяна Овлах

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net