Военкомат Центр зайнятості АМУ
«Пропусти Чорнобиль крізь серце»
2018-04-28

26 квітня 1986 року… чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. Вибух, що стався в Чорнобилі, ось уже 32 рік не стихає у нашій свідомості. До цієї трагічної дати працівниками Центру культури і дозвілля та міською бібліотекою№2 було проведено масовий захід «Пропусти Чорнобиль крізь серце».

Ведучі Марина Камінська, Олексій Шпак та Наталія Яремко розповіли про трагедію, яка забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців, її наслідки українців, її наслідки, які відчуваються до сьогодні на майбутніх поколіннях. Присутні з цікавістю і болем слухали вірш у виконанні Ігоря Білоуса. Гарним доповненням розповіді стали танцювальна композиція «Відлік» хореографічного колективу «Жива вода» керівник Наталія Суліковська. На захід був запрошений ліквідатор аварії на ЧАЄС Назаренко Микола Іванович. Затамувавши подих присутні слухали спогади гостя про трагічні Квітня 1986 року, достовірну інформацію про масштаби, причини і наслідки Чорнобильської трагедії. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів. Словами вдячності виступив депутат міської ради, голова ради мікрорайону «Личанка» Сергій Іванович Яковлєв і прочитав свій власний твір, який присвячений тим подіям.

            Зацікавила присутніх виставка-спогад «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» На ній представлені матеріали про Чорнобильську АЕС та зону відчудження.

            Чорнобиль… чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net