Военкомат АМУ
Професійна орієнтація на службу за контрактом в ЗСУ та Нацполіції
2018-11-08

Про майбутню професію та правильність вибору розповіли старшокласникам Миргородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного під час профорієнтаційного заходу, який провели фахівці Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ та Миргородського відділу поліції.

У приміщенні Миргородської загальноосвітньої школи  І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного для учнів цього навчального закладу проведено профорієнтаційний захід з орієнтації на навчання та службу за контрактом в Збройних силах України та лавах Національної поліції України.

Серед запрошених гостей були представник Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату В.Панченко та начальник сектору кадрового забезпечення Миргородського відділу поліції А. Антоненко.

Доповідачі детально розповіли присутнім старшокласникам про умови і   порядок вступу до вищих військових навчальних закладів та  навчальних закладів системи МВС та перспективи зайнятості шляхом проходження служби за контрактом у Збройних Силах України та Національній поліції України.

Фахівцями служби зайнятості були надані консультації щодо правильного вибору майбутньої професії.

Ю. Чухій,

фахівець з питань зайнятості Миргородської

міськрайонної філії  Полтавського ОЦЗ

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання соціальної комісії

25 березня 2019 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі - запиті цінової пропозиції

     
     
Скликається 44 сесія міської ради

4 квітня 2019 року 09.00  у залі засідань міської ради скликається 44 сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net