Военкомат АМУ
Професійна орієнтація на службу за контрактом в ЗСУ та Нацполіції
2018-11-08

Про майбутню професію та правильність вибору розповіли старшокласникам Миргородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного під час профорієнтаційного заходу, який провели фахівці Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ та Миргородського відділу поліції.

У приміщенні Миргородської загальноосвітньої школи  І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного для учнів цього навчального закладу проведено профорієнтаційний захід з орієнтації на навчання та службу за контрактом в Збройних силах України та лавах Національної поліції України.

Серед запрошених гостей були представник Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату В.Панченко та начальник сектору кадрового забезпечення Миргородського відділу поліції А. Антоненко.

Доповідачі детально розповіли присутнім старшокласникам про умови і   порядок вступу до вищих військових навчальних закладів та  навчальних закладів системи МВС та перспективи зайнятості шляхом проходження служби за контрактом у Збройних Силах України та Національній поліції України.

Фахівцями служби зайнятості були надані консультації щодо правильного вибору майбутньої професії.

Ю. Чухій,

фахівець з питань зайнятості Миргородської

міськрайонної філії  Полтавського ОЦЗ

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Зустріч міського голови з жителями Рад мікрорайонів у рамках річного звіту

Графік проведення зустрічей міського голови Сергія Соломахи з жителями Рад мікрорайонів у рамках річного звіту

     
     
Увага! Скликається сесія!

29 січня 2019 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається сорок третя сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ освіти Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду вчителя-дефектолога «Інклюзивно-ресурсного центру» Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net