Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Проект для ОСББ
2019-02-04

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають новий дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Мета проекту - стимулювати та підтримати створення ОСББ, навчити правління ОСББ управлінню енергоефективними проектами.

Очікується, що якнайменше мільйон українців підвищать свою обізнаність у сфері енергоефективності. Фінансування надає ЄС - 4 мільйони євро, надається за Програмою підтримки енергоефективності для України (EE4U). Технічну допомогу надає ПРООН.

Два рок проект проводитиме інформаційну кампанію на різних рівнів щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує.

Довідково: Європейська Комісія ухвалила Програму підтримки енергоефективності для України (EE4U), що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні та скорочення викидів парникових газів. ЄС спільно з Урядом Німеччини підтримує діяльність Фонду енергоефективності у наданні грантів на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України. Загалом ЄС надасть 80 млн. євро. на гранти для ОСББ і понад 22 млн. євро. технічної допомоги.

Проект триватиме до 30 вересня 2020 року.

Детальніше:

http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/home-owners-of-Ukraine-for-sustainable-energy-solutions.html

Подати заявку на участь: www.houses.in.ua/registration

ОГОЛОШЕННЯ
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 03 лютого  2023 року.

     
     
Про результати конкурсу

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net