Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Проект для ОСББ
2019-02-04

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають новий дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». Мета проекту - стимулювати та підтримати створення ОСББ, навчити правління ОСББ управлінню енергоефективними проектами.

Очікується, що якнайменше мільйон українців підвищать свою обізнаність у сфері енергоефективності. Фінансування надає ЄС - 4 мільйони євро, надається за Програмою підтримки енергоефективності для України (EE4U). Технічну допомогу надає ПРООН.

Два рок проект проводитиме інформаційну кампанію на різних рівнів щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує.

Довідково: Європейська Комісія ухвалила Програму підтримки енергоефективності для України (EE4U), що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні та скорочення викидів парникових газів. ЄС спільно з Урядом Німеччини підтримує діяльність Фонду енергоефективності у наданні грантів на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України. Загалом ЄС надасть 80 млн. євро. на гранти для ОСББ і понад 22 млн. євро. технічної допомоги.

Проект триватиме до 30 вересня 2020 року.

Детальніше:

http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/home-owners-of-Ukraine-for-sustainable-energy-solutions.html

Подати заявку на участь: www.houses.in.ua/registration

ОГОЛОШЕННЯ
     
Одноразова гуманітарна допомога для миргородців 1938-1940 років народження

Продуктові набори передбачені громадянам, які постійно проживають на території громади 1938, 1939 та 1940 років народження, які не отримували набори в квітні, травні поточного року

     
     
КП "Миргородводоканал" інформує!
  Шановні абоненти! У зв’язку  з заміною обладнання  та   проведенням ремонтних робіт на КНС-2 по вул. Гоголя, сьогодні, 19.05.22 року, з 21:00 (вечора) до 12:00 (дня) 20.05.22 року буде відсутнє водопостачання по всьому місту. Зробіть запаси питної води.
 
     
     
Відновлюються пасажирські перевезення в громаді

З 17 березня 2022 року частково відновлюються пасажирські перевезення по Миргородській міській територіальній громаді

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net