Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про утримання дорожньо-мостового господарства громади
2022-08-10

Про виконані ремонти, освоєні кошти, додаткові потреби на завершення запланованого об'єму робіт з відновлення дорожньо-мостового господарства Миргородської громади та утримання доріг в осінньо-зимовий період, йшлося на нараді, яку провів міський голова Сергій Соломаха за участю профільних заступників, розпорядників коштів та підрядників. Вислухавши інформацію, очільник міста доручив прискорити завершення ремонтних робіт на об'єктах дорожнього покриття доріг загального користування та  на місцевих магістралях.

Цьогоріч з місцевого бюджету спрямовано 24 млн грн на ремонт доріг в громаді. Але цих коштів недостатньо, щоб відремонтувати деформовані смуги та розбиті дороги. Тому було проговорено питання щодо додаткового фінансування для завершення робіт з поточного ремонту, грейдерування та підсипки вулиць щебенем, відновлення асфальту після аварійних робіт на комунікаційних мережах. За попередніми підрахунками, необхідно ще 6 млн грн. Переглянути відповідний кошторис планують після сесійного засідання.

За інформацією керівника місцевої дорожньої організації, у серпні вони планують завершити  роботи на міських  дорогах, а у вересні - за межами міста.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

27 березня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем Миргородської міської ради Олександром Васильовичем Гуржієм. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
ВАКАНСІЇ

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 24 березня 2023 року

     
     
ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ!

Згідно з інформацією податкової служби, 5136 жителів громади станом на 1 березня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 14,6 млн.грн.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net