Военкомат Центр зайнятості АМУ
Про благоустрій 44-го кварталу
2017-01-31

На робочій нараді за участю голів будинкових комітетів, депутатів та фахівців з питань проектування та будівництва  шукали шляхи розв'язання  конфліктної ситуації, що виникла  між мешканцями будинків по вул. П. Мирного, 16, Сорочинської 14 та 16. Суть проблеми полягає в тому, що жителі вул. Панаса Мирного,16 встановили блоки на цій ділянці вулиці і тим самим перегородили проїзд до вулиці Сорочинської. Перешкоди на ділянках вулиць між будинками створюють незручності для автотранспорту та обурюють мешканців сусідніх будинків.

Вузькі проїзди між будинками, відсутність достатньої кількості автостоянок, дитячих майданчиків та зелених зон - проблема не лише 44-го кварталу, - говорить начальник ВКБ Максим Богаєнко. Разом з тим, приватні чи особисті інтереси мають поступатися громадським та відповідати загальним правилам благоустрою. Тож, як  вирішити сусідські спори та  створити комфортні умови для всіх,- дискутували на нараді, що відбулася 30 січня.

Голови будинкових комітетів, депутати, фахівці міської ради  та  представники ТОВ "Полтавакомундорпроект"  шукали компромісне вирішення питання поліпшення благоустрою цього мікрорайону.  Полтавські та місцеві фахівці запропонували   проектні пропозиції щодо розв'язання конфліктної ситуації та реконструкції цієї території.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net