Военкомат Центр зайнятості АМУ
Про благоустрій 44-го кварталу
2017-01-31

На робочій нараді за участю голів будинкових комітетів, депутатів та фахівців з питань проектування та будівництва  шукали шляхи розв'язання  конфліктної ситуації, що виникла  між мешканцями будинків по вул. П. Мирного, 16, Сорочинської 14 та 16. Суть проблеми полягає в тому, що жителі вул. Панаса Мирного,16 встановили блоки на цій ділянці вулиці і тим самим перегородили проїзд до вулиці Сорочинської. Перешкоди на ділянках вулиць між будинками створюють незручності для автотранспорту та обурюють мешканців сусідніх будинків.

Вузькі проїзди між будинками, відсутність достатньої кількості автостоянок, дитячих майданчиків та зелених зон - проблема не лише 44-го кварталу, - говорить начальник ВКБ Максим Богаєнко. Разом з тим, приватні чи особисті інтереси мають поступатися громадським та відповідати загальним правилам благоустрою. Тож, як  вирішити сусідські спори та  створити комфортні умови для всіх,- дискутували на нараді, що відбулася 30 січня.

Голови будинкових комітетів, депутати, фахівці міської ради  та  представники ТОВ "Полтавакомундорпроект"  шукали компромісне вирішення питання поліпшення благоустрою цього мікрорайону.  Полтавські та місцеві фахівці запропонували   проектні пропозиції щодо розв'язання конфліктної ситуації та реконструкції цієї території.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ЦЕВ запрошує!

Центр естетичного виховання   проводить   набір вихованців у гуртки і творчі об’єднання 

     
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net