Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Презентація проєкту підписантам Угоди Мерів
2020-08-17

Українські підписанти Угоди Мерів зібралися у Миргороді на дводенний тренінг із розробки Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК). Участь у тренінгу взяли представники 12 громад, з них чотири з Полтавської області: з Миргорода, Полтави, Кременчука, Лубен. Під час заходу 13-14 серпня учасники обговорювали зміни клімату та можливості щодо зменшення впливу на ці зміни міст підписантів Угоди Мерів. Мова йшла про дієві заходи, обмін досвідом.

Представники Миргорода ділилися досвідом з підписання Угоди Мерів, розробки ПДСЕР та звітування за виконання, а також розповіли про реалізацію в місті проєкту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)", поточний стан реконструкції об'єктів, отримані досягнення та про перешкоди і їх вирішення. Загалом учасники дійшли висновку, що підписанти Угоди Мерів із затвердженим ПДСЕР отримують методичну та технічну підтримку від Європейського Союзу. Про це свідчить і співфінансування Європейським Союзом 75% вартості проєкту MO.GE.DI.CO, і сам захід.

ОГОЛОШЕННЯ
     

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

29 травня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
     
Оголошення

Результати розгляду електронних петицій

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net