Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Презентація книги Тараса Романюка «Патріарх Володимир, або спогади про батька».
2021-07-15

У Миргородській публічній бібліотеці ім. Д.Гурамішвілі відбувся плановий захід - презентація книги Тараса Романюка «Патріарх Володимир, або спогади про батька», в якому активну участь взяли студенти Університету III віку. Захід розпочався службою по Патріарху першої Української Православної Церкви Володимиру, яку відслужив настоятель Свято – Троїцького храму ієрей Сергій Лаврик. Саме 14 липня у 1995 році відійшов у вічність Патріарх Володимир, тому цей день є днем його пам’яті. 

На презентації книги була присутня директор видавництва «Духовна вісь» поетеса та громадська активістка Тетяна Домашенко. Вона розповіла присутнім про цікаві факти та події, що ввійшли до написання книги та про подальші плани видання спогадів про Патріарха Володимира (Романюка). Цей документальний нарис вийшов з друку у 2020 році у видавництві «Духовна вісь». Про нелегкий, тернистий життєвий і духовний шлях В. Романюка у книзі розповідає його син Тарас, який разом із батьком переживав етапи його власної «хресної дороги». У 23 роки батько був  ув’язнений у таборах, у засланні, але попри все мужньо боровся за незалежність України та Української Православної Церкви.

Підопічні Територіального центру щиро дякували організаторам зустрічі - поетесі Тетяні Домашенко та працівникам бібліотеки за цікавий і пізнавальний захід, що запам’ятався теплою, щирою атмосферою та приємними хвилинами спілкування.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Мала приватизація

     
     
Скликається засідання виконавчого комітету

22 вересня о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
18 вересня відбудеться покладання квітів

18 вересня о 10.00 з нагоди 78-ї річниці визволення Миргородщини від нацистських загарбників  у сквері Слави відбудеться покладання квітів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net