Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Представник Фонду енергоефективності зустрівся зі співвласниками ОСББ "Хорол"
2019-11-21

У ОСББ "Хорол" вже стало доброю традицією бути першопрохідцями у Миргороді щодо співпраці з різними державними і міжнародними фондами та одними з перших виконувати енергоефективні заходи.

Щоб отримувати посильні платіжки, потрібно економити тепло. Співвласники ОСББ "Хорол" обирають таку економію, коли в оселях тепло й комфортно. Для того, щоб багатоквартирний будинок як цілісний організм споживав менше, треба його "одягти" і відрегулювати рівномірну подачу тепла по кожному приміщенню. Для цього не тільки потрібні значні кошти, але також треба домовитися з сусідом, з яким не розмовляв роками, оформити документи, виконати роботи і тільки потім почати економити. Домовлятися та чути один одного мешканці будинку вже навчилися, працювати з документами вміють члени правління. А хто допоможе з перевіркою найкращих технічних рішень та фінансуванням? Зараз фінансування на енергоефективні ремонти можна отримати у Фонді Енергоефективності та у міській раді. Із технічними рішеннями також допомагають консультанти Фонду Енергоефективності.

Щоб дізнатися більше про співпрацю з Фондом, правління ОСББ "Хорол" запросило на зустріч зі співвласниками регіонального представника Фонду Енергоефективності Володимира Колієнка. На зустрічі співвласники почули про роботу Фонду та про те, що Миргородська міська рада готова співпрацювати з Фондом, виділяти кошти на компенсацію частини затрат мешканців, котрі готові зменшувати споживання тепла.

Володимир Колієнко про зустріч: "Мої враження зі зборів: ОСББ "Хорол" спроможне бути першопрохідцем до Фонду енергоефективності. Є досвід роботи з міжнародними фондами, є правління, якому довіряють, є виважені співвласники. Залишається прийняти рішення."

Деякі співвласники вже зрозуміли, що розумне використання енергії - спільна справа, де внесок кожного – його комфорт та економія грошей. На капітальні ремонти багатоквартирних будинків, зокрема ти, що розташовані в тепловому районі, де впроваджується проєкт MO.GE.DI.CO, можуть отримати співфінансування від Фонду енергоефективності та міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 05 червня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net