Военкомат Центр зайнятості АМУ
Правове виховання неповнолітніх
2017-02-27

Ми живемо в складний час економічних криз та соціальних потрясінь. Усі ці негаразди гостро відчувають підлітки. Щороку в Україні зростає рівень скоєння неповнолітніми кримінальних правопорушень, а тому дане негативне явище повинно бути найбільш актуальною проблемою сучасного суспільства.

Стан дитячої злочинності завжди викликає занепокоєння та зумовлює необхідність пошуку нових засобів для її попередження. Із метою зменшення злочинних проявів у середовищі неповнолітніх начальником Миргородського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Явтушенком Юрієм Анатолійовичем спільно з класним керівником 7 класу Миргородської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Ситник Анною Миколаївною було проведено захід, спрямований на правове виховання неповнолітніх, їх ознайомлення з Кримінальним кодексом України та Кодексом України про адміністративні правопорушення. Під час зустрічі неповнолітнім було роз‘яснено відмінність між кримінальною та адміністративною відповідальністю, а  також наслідки скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень. Саме цим заняттям працівники Миргородського міськрайонного відділу з питань пробації намагалися донести до підлітків, що неповнолітні особи, які стали на хибний шлях скоєння правопорушень, можуть втратити свій шанс на побудову щасливого майбутнього.

Діти - це найцінніший скарб людства, бо саме вони тримають у своїх руках ключі від дверей до нашого майбутнього. А яким воно буде, залежить уже сьогодні від усіх нас - дорослих людей.

Фахівець (з питань соціальної роботи з суб`єктами пробації) Миргородського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Леся Гуцалюк.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Оголошення про намір здійснення перерахунку тарифів

До уваги споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

     
     
Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна -  нежитлової будівлі:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net