Военкомат Центр зайнятості АМУ
Працювали профільні комісії
2017-07-13

У рамках підготовки позачергової сесії, що відбудеться 14 липня, працювали профільні депутатські комісії. На бюджетній комісії було розглянуто питання і підтримано рішення про зміни до показників міського бюджету на 2017 рік. За поясненням начальника фінансового управління Сергія Скляра, проводиться перерозподіл видатків бюджету розвитку.

Зокрема, зменшується субвенція обласному бюджету для фінансування обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства “Миргородтеплоенерго” на реалізацію проекту “Модернізація теплового району “Авіамістечко” в Миргороді”, в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО в обсязі 1 850 000 грн. Реалізація цього проекту відтерміновується, то ж ці кошти використають на завершення реконструкції мосту. Таке рішення пропонують ухвалити в зв'язку з тим, що з державного фонду регіонального розвитку гроші на реконструкцію мосту ще не надійшли. То ж для завершення будівництва цього стратегічного об'єкту доцільно використати ці кошти.

Продовжили обговорювати цю фінансову тему на комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики, оскільки воно стосувалося дофінансування міської програми благоустрою в частині виділення коштів на будівництво мосту. Про хід будівництва, проблеми та завершення будівельних робіт на мосту доповідав підрядчик, якого депутати викликали на засідання. Директор ТОВ "Стар груп ЛТД" Михайло Квасов запевнив, що до першого жовтня міст буде здано в експлуатацію.  Також на засіданні цієї комісії, за участі міського голови  Сергія Соломахи, було обговорено шляхи вирішення питання мешканців гуртожитку по вул. Ігнатенка, 6.

Далі працювала комісія з питань промисловості, приватизації та земельних ресурсів. Депутати обговорили та погодили рішення для подальшого затвердження на сесії  питань щодо надання ТБ "Кіровоградська аграрна біржа" дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою послідуючого включення її до Переліку земельних ділянок, продаж та набуття права оренди яких здійснюється в 2017 році шляхом проведення земельних торгів.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net