Военкомат Центр зайнятості АМУ
Працювала комісія з питань ЖКГ
2019-04-15

15 квітня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики. Основними питаннями обговорення були доцільність проведення незалежного аудиту тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства „Миргородтеплоенерго”, стан справ на обласному комунальному виробничому підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства „Миргородводоканал”, ситуація та робота у напрямку поводження з безпритульними тваринами, регулювання руху великовантажного транспорту вулицями міста.

У ході тривалого обговорення та аналізу ситуацій в окреслених сферах життєдіяльності міста було надано відповідні рекомендації для подальшого їх опрацювання на профільних комісіях та розгляду на черговій сесії. Вкотре члени профільної комісії висловилися за необхідність проведення незалежного аудиту тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, передачу обласних комунальних підприємств до комунальної власності територіальної  громади, акцентували на необхідності регулювання руху великовантажного транспорту та розробки програми поводження з  тваринами.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликається позачергова сесія

9 червня 2020 року о 15.00 скликається 56 позачергова сесія міської ради 

     
     
Засідання земельної комісії

Оголошення

      09 червня 2020  року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net