Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Праця на користь громади
2021-08-18

Цими днями розпочалося грейдерування та щебенева підсипка вулиць 2-го округу нашого міста , а саме: вул. Харчовиків, Острівної, Марусиченка, Промислової. Робота наразі набирає  своїх обертів, адже не зважаючи на спекотні умови праці, працівники КП "Спецкомунтранс", Діденко Олександр, Гмиря Олексій та Вакуленко Микола, гідно виконують поставлені перед ними завдання. На даний час інспектор сектору по роботі з органами самоорганізації населення Лукаш Тетяни і голів вуличних комітетів  тісно та злагоджено працюють та координують напрямок проведення даних робіт з відновлення вуличних доріг.

Хотілося б відмітити, що ефективній роботі працівників КП "Спецкомунтранс" дуже заважає непорозуміння з мешканцями у питаннях висадки дерев, кущів, квітів за парканами, коло доріг. Вказана рослинність заважає проїзду спецтехніки, а іноді навіть пошкоджує її. Це значно сповільнюється відповідний робочий процес. Для продуктивної співпраці інспектор сектору по роботі з органами самоорганізації населення проводить роз'яснювальну роботу з населенням щодо  можливості працівникам КП "Спецкомунтранс" швидше, якісніше та без перепон проводити роботи. Тож хотілося б звернутися до шановних мешканців нашого міста не перешкоджати діям працівників комунальних служб, а навпаки надавати допомогу, оскільки вони працюють задля нашого з Вами комфорту.

                                               Інспектор сектору по роботі з органами самоорганізації

                                              населення Лукаш Тетяна. 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Сплатіть борги до бюджету громади!

Шановні мешканці громади!

Якщо ви є власниками земельних ділянок або іншої нерухомості, ви повинні були сплатити податки до бюджету громади до 1 вересня.

     
     
Оголошення

27 жовтня 2021 року о  09.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Оголошення

26 жовтня 2021 року о 10.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net