Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Поточний ремонт доріг в громаді продовжується
2022-08-05

На території Миргородської громади продовжують ремонтувати дороги. Першочергово було відновлено деформований асфальт на основних магістралях міста з насиченим автомобільним трафіком, згодом розпочнуть роботи й на інших вулицях міста. Наразі  ж працівники ПрАТ "Миргородський агрошляхбуд" працюють в сільській місцевості.

Дорожники вже реанімували пошкоджені ділянки та виконали поточний ремонт доріг в напрямках від Миргорода до Дібрівки, Бакумівки, Хомутця і Петрівців, а найближчим часом роботи виконуватимуться і до Ярмаків, Слобідки та Кибинців. Відфрезованим матеріалом, який знімають при підготовчих роботах, також підсипають вулиці у селах. Ямковий ремонт дорожнього покриття виконують асфальтобетонною сумішшю та струменевим методом. На відповідні роботи з місцевого бюджету загалом спрямовано 24 млн. грн.

Щодо продовження капітального ремонту міської дороги на вулиці Данила Апостола, то поки в Україні діє воєнний стан, будь-які видатки з місцевих бюджетів на капітальні ремонти призупинено. Разом з тим, міська влада шукає варіанти, як цю ділянку доробити.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Прийом громадян в режимі “гарячої” телефонної лінії

15 серпня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по Миргороду та Миргородській громаді станом на 12 серпня 2022 року

     
     
До уваги мешканців громади!

Звіт про результати громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net