Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Посилення роботи з тіньовою зайнятістю!
2021-06-29

25 червня 2021 року у Миргородській міськрайонній  філії Полтавського обласного центру зайнятості за участі фахівців Управління Держпраці у Полтавській області, представників податкової служби, Миргородської міської територіальної громади, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості відбулося розширене засідання «круглого столу» з питань легалізації зайнятості населення.

За круглим столом із соціальними партнерами узгоджували напрями спільної роботи та можливі механізми взаємодії у сфері забезпечення дотримання прав найманих працівників. Під час засідання фахівці наголошували на актуальності легалізації праці, адже, як свідчить практика, сьогодні підприємці малого та середнього бізнесу не рідко  не укладають трудові договори з найманими працівниками з метою мінімізації витрат.

Фахівці обговорили важливість активізації роботи у напрямку надання інформаційної допомоги  працівникам і роботодавцям, спланували подальші спільні дії щодо проведення в громаді  інформаційної кампанії. Напрацювали алгоритм спільної роботи під час проведення інспектування з питань  виявлення незадекларованих працівників, яке розпочнеться з 1 липня.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 02 лютого  2023 року

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
     
Про зміну режиму роботи

Про зміну режиму роботи для працівників апарату міської ради та її виконавчих органів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net