Военкомат Центр зайнятості АМУ
Постійна комісія міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту розглянула профільні питання
2019-09-04

04 вересня у залі засідань міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.  Депутати розглянули  проекти рішень, які пропонуються до затвердження на черговій сесії, 10 вересня.

До порядку денного комісії було внесено такі питання:

 • Про питання використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів. 
 • Про заборону використання, розміщення, покладання та реалізацію на об'єктах благоустрою на території міста Миргорода продукції з синтетичних полімерів (штучних квітів, вінків, корзин тощо).
 • Про внесення змін у рішення 42 сесії міської ради 7 скликання від 21.12.2018р. № 307 "Про затвердження Програми  культурно- мистецького розвитку на 2019 рік".
 • Про внесення змін до рішення 6 сесії Миргородської міської ради 7 скликання від 20.01.2016 року №43 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти міста на 2016 – 2020 роки».
 • Про внесення змін до рішення 23сесії міської ради 7 скликання від 11 квітня 2017 року № 11 "Про Міську програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки в новій редакції".
 • Про закріплення комунального майна на праві оперативного управління.
 • Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання „Мати – героїня” Ємець Л.В.
 • Про надання дозволу на передачу в оренду частини приміщення міського стадіону "Старт".
 • Про затвердження Статуту дитячо-юнацької спортивної школи у новій редакції.
 • Про внесення змін до Програми інформування громади міста про діяльність органів самоврядування та висвітлення життя громади через радіо та телебачення на 2019 рік.
 • Про найменування парків та скверів.

Усі питання було ретельно опрацьовано, надано рекомендації. Також на засіданні у "різному" було розглянуто і інші питання.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net