Военкомат Центр зайнятості АМУ
Польська делегація у Миргороді
2015-08-18

До Миргорода, у рамках проекту «Громадський діалог – співпраця органів самоврядування – краща якість публічних послуг», завітала польська делегація у складі Пауліни Трушко та Томаша Чубари. Слід відзначити, що цей проект реалізується Центром європейської співпраці (Польща) спільно з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Україна) та Центром транскордонної співпраці в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії.

Польські гості зустрілися із міським головою Сергієм Соломахою, де секретар Центру європейської співпраці Пауліна Трушко розповіла про мету своїх відвідин Миргорода та поцікавилась, як миргородська влада підвищує якість публічних послуг через залучення жителів міста до процесу прийняття рішень і до громадського діалогу. А представники міської влади ознайомили гостей із кращими проектами та напрацюваннями громади міста Миргорода: відбулося ознайомлення із проектом «Енергоефективна санація ДНЗ №5 «Сонечко», термомодернізованого в рамках реалізації проекту GIZ «Енергоефективність у будівлях». Також колег з Польщі зацікавив проект «Модернізація вуличного освітлення з використанням інноваційних енергоефективних заходів ВДЕ (енергія сонця) м. Миргород». Нагадаємо, що цей проект був реалізований наприкінці 2014 року, у співпраці із проектом GIZ «Енергоефективність у громадах», громадською організацією міста Миргорода «За нами майбутнє» та міською радою. Цікавість у гостей викликав і огляд об’єкту, де реалізується проект «Утеплення житлового будинку по вулиці Старосвітська, 20» за програмою дольової участі мешканців та міської ради. Побували гості і в Центрі надання адміністративних послуг, який уже тривалий час успішно працює в нашому місті. Та особливу цікавість викликав огляд біокотельні, модернізованої за участі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород».

По закінченню візиту польської делегації у Миргород обидві сторони висловили сподівання на подальшу спільну, злагоджену і продуктивну співпрацю.

Віра ЯВТУШЕНКО

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" інформує:

Обговорення тарифів на теплову енергію:

     
     
Урочистості до Дня медичного працівника

13 червня о 13.00 в краєзнавчому музеї відбудеться урочистий захід з нагоди дня медичного працівника. О 16.00 відбудеться урочисте відкриття амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини в мікрорайоні "Мінзаводський" по вул. Свидницього.

     
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net