Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Поліція спілкується з журналістами
2016-09-23

Із журналістами зустрічалися керівник Миргородського відділу поліції Микола Кульчицький та начальник Миргородського міжрайонного відділу управління поліції охорони в Полтавській області Микола Філоненко. Тема зустрічі - стан правопорядку на території обслуговування та заходи щодо посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам.

«З початку поточного року кількість квартирних крадіжок по всій Полтавській області значно зросла. Не є винятком і місто Миргород, - розповідає Микола Кульчицький. – Бідність населення та небажання окремого контингенту громадян працевлаштовуватись дають підґрунтя до зростання злочинів майнового характеру. Злодії стають все винахідливіші. Навіть складні замки чи броньовані двері не захистять житло від крадіжки. Тож, аби застерегти своє майно від злочинних посягань, ми рекомендуємо скористатись послугами надійної і професійної охорони. Вже сама інформація про те, що об’єкт знаходиться під охороною - відлякує злодіїв».
  Присутній на прес-конференції начальник Миргородського міжрайонного відділу управління поліції охорони в Полтавській області Микола Філоненко доповнив: "Зараз триває всеукраїнська осіння соціальна акція «Квартира під охорону». У період із 15-го по 30-те вересня підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру чи будинок за половину вартості монтажних послуг, а учасники антитерористичної операції отримають знижку -75 % на монтажні роботи".
  Прес-конференція тривала більше години. Журналісти поставили низку запитань з приводу скоєння майнових злочинів, протидії злочинності.

За матеріалами Миргородського відділу поліції

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про перенесення робочого дня

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net