Военкомат Центр зайнятості АМУ
Поліцейські перевіряють дотримання продавцями закону про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім
2016-10-05

З початку року працівники Миргородського відділу поліції провели 28 рейдів торгівельними закладами міста та району, в ході яких задокументували 9 фактів правопорушень, пов’язаних з продажем алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім. В усіх випадках безвідповідальні продавці магазинів реалізовували підліткам цигарки або пиво.

Микола Кульчицький, керівник Миргородського відділу поліції повідомив:
  - За порушення правил торгівлі на всіх правопорушників складені адміністративні протоколи за частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкції за даною статтею передбачають штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це - від 510 до 1700 гривень.
  Протоколи про вчинені правопорушення направлені до адміністративних комісій Миргородської міської ради та райдержадміністрації для прийняття законодавчо правильного рішення.
  Шановні підприємці!
  Правоохоронці звертаються із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім.
  Шановні мешканці Миргородщини!
  У випадку продажу в торговельних закладах неповнолітнім алкогольних напоїв, пива або тютюнових виробів - не будьте байдужими, проявіть правосвідомість та зателефонуйте на безкоштовну лінію «102».

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net