Военкомат Центр зайнятості АМУ
Поліцейські перевіряють дотримання продавцями закону про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім
2016-10-05

З початку року працівники Миргородського відділу поліції провели 28 рейдів торгівельними закладами міста та району, в ході яких задокументували 9 фактів правопорушень, пов’язаних з продажем алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім. В усіх випадках безвідповідальні продавці магазинів реалізовували підліткам цигарки або пиво.

Микола Кульчицький, керівник Миргородського відділу поліції повідомив:
  - За порушення правил торгівлі на всіх правопорушників складені адміністративні протоколи за частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкції за даною статтею передбачають штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це - від 510 до 1700 гривень.
  Протоколи про вчинені правопорушення направлені до адміністративних комісій Миргородської міської ради та райдержадміністрації для прийняття законодавчо правильного рішення.
  Шановні підприємці!
  Правоохоронці звертаються із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім.
  Шановні мешканці Миргородщини!
  У випадку продажу в торговельних закладах неповнолітнім алкогольних напоїв, пива або тютюнових виробів - не будьте байдужими, проявіть правосвідомість та зателефонуйте на безкоштовну лінію «102».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошується проведення обласного конкурсу "Кращі товари Полтавщини

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Запрошуємо підприємців взяти участь у вебінарі на тему "Рада бізнес – омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу в державних органах" 

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Запрошуємо взяти участь 28 липня 2020 року о 14 годині у вебінарі на тему "Державна програма 5, 7, 9%. Доступні кредити для бізнесу" з метою ознайомлення  підприємців з можливостями та умовами кредитування

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net