Военкомат Центр зайнятості АМУ
Подяка за громадську активність
2017-10-18

Місцевій жительці подякували за допомогу у затриманні гвалтівника. Керівник Миргородського  відділу поліції Олександр Мартиш передав пані Марині Подяку Миргородської міської ради за сприяння у розкритті особливо тяжкого злочину та проявлену активну громадську позицію.

Нагадаємо, 23-го вересня до поліції звернулися декілька громадян із заявами про те, що невідомий чоловік зґвалтував 19-річну дівчину та намагався зґвалтувати неповнолітню.
  На розшук особливо небезпечного злочинця задіяли особовий склад поліції Миргородщини, суміжних районів, а також обласний главк. Орієнтування із прикметами нападника поширили серед населення всіма можливими способами.
  Саме за орієнтуванням 22-х річна Марина запримітила чоловіка, схожого за описом на ґвалтівника. Підозрілий чоловік перебував у центрі міста біля магазину. Марина негайно набрала «102» та повідомила поліцію.
  - Чоловік, про якого повідомила Марина, виявися розшукуваним ґвалтівником. Тож ми вдячні їй, а також всім небайдужим громадянам, які безпосередньо приймали участь у встановленні особи злочинця та його затриманні, - говорить керівник Миргородського відділу поліції Олександр Мартиш. - Сподіваюся, що героїчний вчинок містянки надихне інших громадян до прояву своєї активної громадянської позиції та сприяння поліції у протидії злочинності.
  Наразі 54-річному нападнику оголошено про підозру у скоєнні ряду тяжких злочинів, до рішення суду він знаходитиметься під вартою.

За інформацією прес-служби Миргородського відділу поліції

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net