Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Подарунки школярам від Європейського інвестиційного банку
2022-09-23

До учнів 1 та 2 класів Миргородського ліцею  №1 імені Панаса Мирного  завітали почесні гості. Із навчальним роком, який нині проходить в умовах військової агресії, школярів привітали міський голова Сергій Соломаха та представник програми Розвитку ООН Дмитро Орлов. Вони побажали легкого та безпечного навчання, а також передали хлопчикам і дівчаткам наплічники із необхідними речами: теплими пледами та термо чашками. Такі подарунки передали дітям від Європейського інвестиційного банку, що фінансує Надзвичайну кредитну програму для відновлення України (НКПВУ).

Нагадаємо, що у Миргороді в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває реконструкція Центру естетичного виховання та старої будівлі ЗОШ № 1 під школу мистецтв. На двох об'єктах роботи продовжуються, а діти і дорослі з нетерпінням чекають на завершення  реконструкційних робіт.

Директорка ліцею Валентина Фененко, спостерігає за ходом будівельних робіт та від імені дітей щиро дякує за подарунки, бо вони учням дійсно необхідні, адже під час повітряних тривог навчання проходить в укриттях: "Ми живемо в непростий час, але діти продовжують навчатися в школі, вони вивчають основи наук, здобувають компетенції, але, за необхідності, коли чуємо сигнал "Повітряна тривога", діти сходять в укриття. Ці речі діткам дуже потрібні."

Прямуємо разом до Перемоги!

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net