Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підвищення заробітної плати медикам має бути передбачено у Програмі медичних гарантій
2022-01-12

Початок фінансового року завжди є непростим для місцевих бюджетів. А з анонсованими державою підвищеними заробітними  платами  для працівників різних галузей  ставить нові виклики для громад. Зокрема, нині розпочато спроби залучення ОМС до співфінансування підвищення зарплат медичним працівникам.

За словами міського голови Сергія Соломахи, заробітні  плати включені до  вартості медичних послуг, які оплачуються НСЗУ в пакетах, відповідно до закону повинні фінансуватись з державного бюджету. Цю тему сьогодні  обговорили на нараді у кабінеті міського голови. Під час наради було наголошено, що органи місцевого самоврядування вже сьогодні фінансують заробітні плати лікарень, з якими не заключила з різних підстав договорів НСЗУ, а також несуть всі експлуатаційні та адміністративні витрати, вкладають кошти у реконструкцію будівель. Більше того, наприкінці року було  затверджено бюджет громади на поточний рік, без врахування зазначених підвищень.

Міський голова зазначив, що підтримує звернення Асоціації міст України до Міністерства охорони здоров’я України про те, що підвищення заробітної плати медикам має бути передбачено у Програмі медичних гарантій. Відповідні звернення від керівників обласних РВ АМУ буде направлено на ОДА. В Асоціації міст України також  детально проаналізували передбачені у Держбюджеті поточного року надбавки медикам  і не підтримали такі ініціативи. Відповідний лист АМУ надіслано до Міністерства охорони здоров'я.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

09 лютого 2022 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається  чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Повідомлення

Повідомлення  про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітетові Миргородської міської ради та формування нового складу

     
     
Оголошення

21 січня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки захиснику України Олександру Зубченку (м. Миргород, ПТУ №44, вул.Козацька, 26).

22 січня о 10.00 до Дня Соборності  відбудеться  покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку (м. Миргород, вул. Гоголя, 126).

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net