Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підвищення спроможності закладів охорони здоров’я в регіонах через подолання диспропорції їх розвитку
2021-11-24

Дієвий діалог з органами місцевого самоврядування про підвищення спроможності закладів охорони здоров’я в регіонах через подолання диспропорції  їх розвитку проведено Міністерством охорони здоров'я України з представниками Асоціації малих міст України. Учасниками зібрання  були 30 міських голів і біля сотні в онлайні.

За словами Миргородського міського голови Сергія Соломахи, круглий стіл було присвячено питанням фінансування та функціонування системи охорони здоров’я на рівні територіальних громад, сфери кадрового забезпечення галузі охорони здоров’я на регіональному рівні, питання закупівлі ліків та ефективного управління майном закладів охорони здоров’я.

Загалом відбулася зацікавлена розмова про зростаючу відповідальність за здоров'я громади в умовах децентралізації, побудову спроможної мережі закладів охорони здоров'я, про міжмуніципальну співпрацю, програму медичних гарантій, зростання мотивації для медичних працівників - зростання мінімальної заробітної плати та забезпечення житлом медичних працівників.

 У ході круглого столу також   було обговорено проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

07 грудня  2021  року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
     
Cкликається чергове засідання виконавчого комітету

17 грудня 2021 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики

07 грудня 2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net