Военкомат Центр зайнятості АМУ
Підведення підсумків проєкту «Простір вільного розвитку літніх людей»
2019-11-29

Завершальний захід для студентів Університету III віку провели спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та підвели підсумки кропіткої роботи. Завдяки місцевій програмі «Місто активних громадян» та фінансовій підтримці із місцевого бюджету у рамках проєкту «Простір вільного розвитку літніх людей» життя підопічних Територіального центру стало цікавішим і насиченим. Він допоміг людям старшого покоління реалізувати та набути нові знання і навички, які вони зможуть використовувати у своєму житті.

Директор ЦСССДМ Вікторія Максимова розповіла, що проєкт був спрямований на навчання та розвиток літніх людей. Тому проводилися цікаві та пізнавальні заходи на різну тематику. Студенти Університету III віку залюбки відвідували заняття з комп’ютерної грамотності, майстер-класи з виготовлення мила своїми руками та із зав’язування хустинок, навчалися рахуванню в ментальній арифметиці на базі центру розвитку інтелекту «Smartum», грали у «Поле чудес», відвідали тренінг із стресостійкості, відпочивали на природі з іграми і конкурсами, вчилися мистецтву орігамі.

Директор Територіального центру соціального обслуговування Людмила Курдюмова подякувала дружній команді ЦСССДМ за плідну співпрацю, опіку і піклування, за чуйність і доброзичливість, яку вони проявили до підопічних, за чудову дружню атмосферу і позитивні емоції, увагу, турботу і повагу, які вони проявляють до людей поважного віку. "У такій атмосфері наші студенти відчули себе важливими і активними громадянами суспільства", - сказала Людмила Курдюмова.

Гарною та приємною несподіванкою для студентів Університету III віку були подарунки – календарі з їхніми фото із заходів, які вони відвідували. У залі панувала чудова і дружня атмосфера. Пісенне вітання для організаторів і присутніх подарував Анатолій Мусієнко та підопічні Територіального центру.

Наприкінці заходу, за традицією, спеціалісти ЦСССДМ пригощали присутніх смаколиками.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

На виконання вимог наказу ДКСУ від 28.11.2019 р. № 333 „Про затвердження Плану заходів щодо запровадження з 01.01.2020 р. Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства», фінансове управління повідомляє:

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net