Военкомат Центр зайнятості АМУ
Підтримка онкохворих самаритянами
2017-02-21

Статистика онкологічних захворювань в Україні невтішна. Діагностика та лікування є дуже дороговартісними, а підтримка з боку держави-мізерна. В такій ситуації постійно зростає потреба в матеріальній підтримці людей, котрі опинились в складних життєвих обставинах через захворювання на рак.

Завдяки плідній співпраці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Миргородської міської ради з Полтавською обласною організацією «Спілка самаритян» в лютому 2017 року було видано 10 продуктових наборів для сімей осіб з онкологічним захворюванням. Видачу допомоги здійснено фахівцями центру в максимально короткий термін.

Люди вдячні, що їх не залишили у скрутному становищі, адже навіть така незначна допомога є важливою в ситуації, коли кошти всієї родини спрямовані на подолання недуга.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Миргородської міської ради висловлює подяку голові Полтавської обласної організації «Спілка самаритян» Белову Вячеславу Михайловичу за надану допомогу та сподівається на продовження плідної співпраці.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
     
Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень (ОНОВЛЕНО)

 УВАГА!!! Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень  з 25 травня 2020 року

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net