Военкомат Центр зайнятості АМУ
Підтримка онкохворих самаритянами
2017-02-21

Статистика онкологічних захворювань в Україні невтішна. Діагностика та лікування є дуже дороговартісними, а підтримка з боку держави-мізерна. В такій ситуації постійно зростає потреба в матеріальній підтримці людей, котрі опинились в складних життєвих обставинах через захворювання на рак.

Завдяки плідній співпраці центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Миргородської міської ради з Полтавською обласною організацією «Спілка самаритян» в лютому 2017 року було видано 10 продуктових наборів для сімей осіб з онкологічним захворюванням. Видачу допомоги здійснено фахівцями центру в максимально короткий термін.

Люди вдячні, що їх не залишили у скрутному становищі, адже навіть така незначна допомога є важливою в ситуації, коли кошти всієї родини спрямовані на подолання недуга.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Миргородської міської ради висловлює подяку голові Полтавської обласної організації «Спілка самаритян» Белову Вячеславу Михайловичу за надану допомогу та сподівається на продовження плідної співпраці.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net