Военкомат Центр зайнятості АМУ
Підсумки роботи поліції за минулий рік
2019-04-08

Про діяльність поліції та результати роботи відділу за 2018 рік на 44-й сесії Миргородської міської ради, що відбулася 4 квітня, звітував керівник Миргородського відділу поліції Сергій Бейгул. Очільник миргородських поліцейських розповів про проведену роботу, озвучив резонансні правопорушення та відповів на запитання депутатів.

(Презентаційний матеріал звіту). У ході обговорення було порушено питання щодо порушення правил дорожнього руху великовантажним транспортом, правил паркування та профілактикою підліткової злочинності.

Також Сергій Бейгул розповів про забезпечення безпеки на виборах в Україні 31 березня та в ніч підрахунку голосів. Зазначив, що правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом першого туру виборів Президента України, у Миргородському відділі поліції не зафіксовано. Законність і правопорядок на виборчих дільницях, а також охорона дільниць та окружної виборчої комісії були забезпечені належним чином.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається позачергова сесія!

19 серпня 2019 року о 16.00 у залі засідань міської ради скликається сорок восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної власності:

     
     
Скликається громадська рада

15 серпня 2019 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net