Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підписано грантову угоду за проєктом "Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19"
2021-01-20

 Миргородський проєкт "Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19", розроблений спільно громадськістю, бізнесом та міською радою, став переможцем конкурсу та буде втілений у 2021 році. Партнерами проєкту є: Миргородська міська молодіжна громадська організації "За нами майбутнє", Підприємство об'єднання громадян «Соціальне підприємство "Промінь надії"» та Миргородська міська рада. Грантову угоду між ПРООН та заявником, МММГО "За нами майбутнє", підписали 19 січня 2021 року.

Проєкт Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку»" підтримує створення багатостороннього партнерства на регіональному та місцевому рівнях для вирішення проблем сталого розвитку в Україні, а також використовує досвід, знання та кращі практики Швеції у сфері сталого розвитку.

У межах проєкту планується підтримати багатосторонні партнерства між обласною та місцевою владою, радами, університетами, інституціями громадянського суспільства, експертами та бізнесом для вирішення питань сталого розвитку, які зокрема включатимуть комплекс дій із протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19 на місцевому рівні.

Проєкт спиратиметься на кращі практики такого партнерства, а саме на концепцію SymbioCity з просування сталого розвитку на місцевому рівні. Цей підхід було розроблено та вперше запроваджено Урядом Швеції, який і нині успішно сприяє реалізації Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року.

Мета проєкту: сприяння сталому розвитку на місцевому та регіональному рівнях шляхом зміцнення багатостороннього партнерства та реалізації пілотних проєктів, спрямованих на вирішення актуальних проблем, зокрема й для протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19.

У рамках цього проєкту було оголошено конкурс партнерських проєктів, орієнтованих на виклики, для протидії і зменшення впливу коронавіруса (COVID-19). До участі були допущені громадські організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою об’єдналися з метою реалізації економічних і соціальних проєктів для протидії та полегшення наслідків пандемії коронавірусу на території України.

Миргородський проєкт "Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19", розроблений спільно громадськістю, бізнесом та міською радою, став переможцем конкурсу та буде втілений у 2021 році. Партнерами проєкту є: Миргородська міська молодіжна громадська організації "За нами майбутнє",  Підприємство об'єднання громадян «Соціальне підприємство "Промінь надії"» та Миргородська міська рада. Грантову угоду між ПРООН та заявником, МММГО "За нами майбутнє", підписали 19 січня 2021 року.

Метою проєкту "Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19" є популяризація безпечного, екологічного та економічно доступного виду транспорту як складової протидії і зменшенню впливу пандемії COVID-19 та подальшого сталого розвитку громади.

Серед запланованих заходів проєкту велоуроки для школярів і людей похилого віку, проведення велоднів, розробка програми розвитку велоруху для Миргородської громади, встановлення велоСТО і велопарковок, розробка проєктної документації для будівництва велодоріжки в центрі міста Миргород.

Детальніше про конкурс на сайті ПРООН https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/empowered-partnership-for-sustainable-development-program/partner-projects-contest.html

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net