Военкомат Центр зайнятості АМУ
Підприємства житлово-комунального сектору Миргорода готові до роботи в осінньо-зимовий період
2020-09-15

15 вересня міський голова Сергій Соломаха провів планове засідання виконавчого комітету. Основне питання обговорення -  підготовка житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Заслухавши детальну інформацію по кожному підприємству, на засіданні ухвалено рішення про те, що  загалом житлово-комунальний сектор Миргорода готовий до роботи в осінньо-зимовий період. Разом з тим, ремонтні роботи  на об’єктах триватимуть.

Скоро розпочнеться опалювальний сезон. Підприємствами проведені необхідні заходи із підготовки комунальних господарств до роботи в зимовий період, проведені роботи по підготовці житлового фонду міста та соціально значимих об’єктів. Підготовлено техніку для боротьби із сніговими заметами. На підприємствах діють аварійно-диспетчерські служби для оперативного реагування на аварійні ситуації. Про це на засіданні повідомив начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Залєський. Аналізуючи підготовчі роботи по кожному підприємству доповідач наголосив на тому, що підприємства житлово-комунального сектору м. Миргорода готові до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Інформація начальника ВЖКГ про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

 

 Також на засіданні було ухвалено низку  рішень з поточних питань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

22 вересня 2020 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з міським головою Сергієм Соломахою

     
     
Увага! Перекриття вулиці!

У зв'язку із ремонтними роботами дорожнього покриття, які проводяться по вул. Шишацькій, міські пасажирські перевезення тимчасово будуть здійснюватися по вул. Залізничній. 

     
     
До уваги пасічників!

До 1 жовтня приймаються документи від фізичних осіб та суб’єктів господарювання для отримання дотації за утримання бджолосімей

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net