Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підготовка до засідання 4-ї сесії: робота комісії з питань ЖКГ
2021-01-13

13 січня пройшло засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів. У ході підготовки 4-ї сесії було узгоджено проєкти рішень з таких питань:

 1. Про затвердження переліку об'єктів на 2021 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства та об'єктів благоустрою Миргородської міської територіальної громади.
 2. Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 8 скликання від 24.12.2020 року №68 "Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності та Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню".
 3. Про звільнення від сплати за комунальні послуги.
 4. Про надання згоди прийняття з комунальної власності Великобагачанської об’єднаної територіальної громади в комунальну власність Миргородської міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна.
 5. Про прийняття до комунальної власності Миргородської міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна.
 6. Про затвердження актів приймання - передачі.
 7. Про приймання - передачу контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів після проведення робіт з капітального ремонту.
 8. Про передачу на баланс комунального підприємства «Спецкомунтранс» об’єктів закінченого нового будівництва з балансу відділу житлово-комунального господарства Миргородської міської ради.
 9. Про затвердження актів приймання-передачі майна комунальних підприємств.
 10. Про затвердження акту приймання-передачі майна, облікованого на балансі Миргородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)та передачу майна на баланс.
 11. Про звернення депутатів Миргородської міської ради.

 

Також на засіданні було обговорено низку питань, які не перебувають у компентенції профільної комісії.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія з міським головою

26 січня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з міським головою Сергієм Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01

     
     
Звіт міського голови про роботу за 2020-й рік

На офіційному вебсайті міської ради розміщено звіт міського голови Сергія Соломахи про його роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за 2020-й рік

     
     
Засідання комісії з питань освіти

26 січня 2020 року о 14.00  год. у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту, впровадження цифрових технологій.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net