Военкомат Центр зайнятості АМУ
Підготовка до сесійного засідання
2017-02-21

21 лютого проведено засідання двох депутатських профільних комісій. Зокрема, комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів досить активно і жваво обговорювала тему співробітництва щодо розробки та реалізації Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2021 роки. З даного питання доповідала начальник відділу економічного прогнозування та туризму Оксана Голуб.

У 2016 році у співпраці з міжнародним проектом ПРОМІС розпочато роботу над розробкою Стратегії розвитку Миргорода. Документ передбачає розвиток територіальної громади з урахуванням міжмуніципальної співпраці. Активно депутати працювали з регламентом роботи сесії. Почалося конструктивне обговорення регламенту роботи сесії. Остаточний варіант оновленого документа планують винести на затвердження наступного пленарного засідання.

На засіданні бюджетної комісії було детально обговорено питання, що стосуються змін у фінансуванні  цільових програм, таких як "Капітальний ремонт житлового фонду на 2017 рік», "Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів інфраструктури міста на 2017-2021 роки, "Ремонт дорожньо-мостового господарства та об’єктів благоустрою Миргорода". Було розглянуто і низку інших питань, пов"язаних із фінансуванням з міського бюджету.

Засідання комісій проходило в рамках організації роботи пленарного засідання, яке відбудеться 27 лютого.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net