Военкомат Центр зайнятості АМУ
Підготовка до сесійного засідання
2017-02-21

21 лютого проведено засідання двох депутатських профільних комісій. Зокрема, комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів досить активно і жваво обговорювала тему співробітництва щодо розробки та реалізації Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2021 роки. З даного питання доповідала начальник відділу економічного прогнозування та туризму Оксана Голуб.

У 2016 році у співпраці з міжнародним проектом ПРОМІС розпочато роботу над розробкою Стратегії розвитку Миргорода. Документ передбачає розвиток територіальної громади з урахуванням міжмуніципальної співпраці. Активно депутати працювали з регламентом роботи сесії. Почалося конструктивне обговорення регламенту роботи сесії. Остаточний варіант оновленого документа планують винести на затвердження наступного пленарного засідання.

На засіданні бюджетної комісії було детально обговорено питання, що стосуються змін у фінансуванні  цільових програм, таких як "Капітальний ремонт житлового фонду на 2017 рік», "Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів інфраструктури міста на 2017-2021 роки, "Ремонт дорожньо-мостового господарства та об’єктів благоустрою Миргорода". Було розглянуто і низку інших питань, пов"язаних із фінансуванням з міського бюджету.

Засідання комісій проходило в рамках організації роботи пленарного засідання, яке відбудеться 27 лютого.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net