Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підготовка до сесії: засідання профільної комісії
2019-06-05

У рамках підготовки 45-ї сесії Миргородської міської ради 05 червня  відбулося засідання  постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

На розгляд було внесено такі питання:  Про внесення змін до рішення 29 сесії міської ради 6 скликання Миргородської міської ради від 25.01.2013 року № 75 «Про затвердження Положень про відділи міської ради»; Про затвердження Положення про центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Миргородської міської ради у новій редакції; Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через управління надання адміністративних послуг Миргородської міської ради; Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг на 2019-2021 роки.

Під час обговорення питань керівники профільних відділів прокоментували проекти  підготовлених рішень, аргументували на необхідності їх затвердження та відповіли на запитання членів  комісії. У ході інформування також було  розглянуто  рішення про  призначення директора міської телестудії "Миргород" та затвердження структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих  органів.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
     
“Гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

У середу 3 березня 2021 року з 16 по 17 годину буде проходити “гаряча” телефонна лінія з питань соціального захисту населення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net