Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підготовка до опалювального сезону та його проходження в умовах можливих надзвичайних ситуацій
2022-10-05

Підготовка до опалювального сезону та його проходження в умовах можливих надзвичайних ситуацій на території громади - постійно у полі зору міської влади. На оперативній нараді, яку провів перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин, обговорили реалізацію Комплексного плану реагування у випадку кризових ситуацій під час проходження опалювального сезону на території нашої громади.  

Було зазначено, що з резервного фонду місцевого бюджету було виділено близько 2,6 млн.грн. для створення резервів необхідного обладнання та матеріалів для проведення аварійно-відновлювальних робіт, запасу мобільного обладнання та альтеративного палива, що дозволить оперативно реагувати на виклики для вирішення проблем  з проходженням  опалювального сезону 2022-2023 року.

 Уже  закуплено та доставлено генератори різної потужності, дров'яні пічки, ліхтарі. Усе обладнання буде розподілено по стаціонарних та мобільних пунктах обігріву. Наразі уточнюють схему "теплих місць", щоб забезпечити їх всім необхідним для обігріву жителів у разі такої потреби.

Під час облаштування пунктів обігріву планують також використати гуманітарну допомогу, яка надійшла від міжнародних партнерів, благодійних та громадських організацій.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 07 лютого  2023 року.

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net