Военкомат Центр зайнятості АМУ
Підготовка до 35-ї сесії міської ради
2018-02-14

Від 12 лютого 2018 року підписано розпорядження про скликання 35 сесії міської ради. У рамках підготовки пленарного засідання працювала профільна комісія з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту. Серед переліку проектів рішень депутати обговорили реалізацію та фінансові потреби низки програм, спрямованих на підготовку молоді до військової служби, допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді, а також оздорочої кампанії на 2018-й рік.

Про програму "Підготовки молоді до військової служби на 2018 рік" доповідав військовий комісар Петро Довгаль. Він розповів про заходи та видатки, необхідні для реалізації програми на поточний рік. Кошторис фінансово-матеріального забезпечення заходів, передбачених у програмі становить 18 тис.грн. Наступним питанням депутати розглядали внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 19 лютого 2016 року №9 "Про затвердження Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді м. Миргорода на 2016 – 2020 роки та кошторис видатків на організацію проведення заходів". Начальник відділу освіти Тетяна Колибельнік акцентувала на тому, що на дообладнання кабінетів з предмету "Захисник Вітчизни" (ЗОШ №1, СШ №5 та гімназії ім. Т.Г Шевченка), розпочатих в минулому році, необхідні додаткові кошти. Дофінансування також потребує проведення міського та обласного етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Обрахована сума складає 77 тис.грн. Докладно обговоривши тему, депутати погодили рішення до затвердження на сесії та запропонували начальнику відділу освіти прорахували фінансові потреби для проведення міського етапу відповідного конкурсу на виїзді. Також на засіданні профільної комісії було обговорено внесення змін до рішення 23 сесії міської ради 7 скликання від 11 квітня 2017 року № 11 "Про Міську програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки в новій редакції". Зміни стосуються виділення додаткових 100 тис.грн. на організацію цьогорічної оздоровчої кампанії. Проект рішення депутати профільної комісії підтримали одноголосно.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net