Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Перший воркшоп з розробки Програми розвитку велоруху на Миргородську міську територіальну громаду
2021-05-18

Воркшоп з розробки Програми розвитку велоруху на Миргородську міську територіальну громаду відбувся 17 травня у залі засідань міської ради. На заході обговорили велоінфраструктуру, її розвиток у попередні рокі та бажані зміни у найближчому майбутньому. Також мова йшла про те, як зробити рух у громаді більш безпечним для всіх його учасників. 

Наприклад, на вузеньких вуличках із незначним трафіком було запропоновано встановити обмеження швидкості руху. Згадували й освітні програми, такі, як навчання правил дорожнього руху для велосипедистів, а також штрафи для тих, хто порушує права велосипедистів на дорогах та паркується на велосмугах. Лунали й більш кардинальні пропозиції щодо підвищення безпеки й екологічності руху містом. Наприклад, створення умовно-пішохідного центру міста із платним проїздом для приватних авто.

Також на заході учасники працювали з картами міста та громади, прокладали зручні для велоруху маршрути, визначали їх першочерговість та необхідні додаткові заходи, такі, як маркування, розмітки, зони перепочинку. Обговорювали інформаційні кампанії, промоцію туристичних маршрутів, надання супутніх послуг як місцевим велосипедистам, так і велотуристам.

Воркшоп провели експертки з U-Cycle, що допомагають нашій громаді розробити якісну та дієву Програму розвитку велоруху на Миргородську міську територіальну громаду. Програма та багато інших заходів з промоції велосипеда як дешевого, швидкого та безпечного в часи COVID транспорту розробляється в рамках ініціативи «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19». Наступними кроками розробки стануть узагальнення напрацювань воркшопу, розробка чорнової версії Програми, обговорення її з громадою та доопрацювання. У фіналі Програма має бути затверджена сесією міської ради, що необхідно для подальшої розбудови комфортного й безпечного середовища для всіх учасників руху.

 

Збір даних для розробки Програми наразі триває, тож якщо ви хочете долучитися – заповніть онлайн анкету

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7mNJbyUVo9TAwJVvdJNnx5_B4R4kCoTE1bxMDO4dknNR7cg/viewform

Ініціатива «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19» реалізована Миргородською міською молодіжною громадською організацією «За нами майбутнє» у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
     
Оновлено перелік боржників до бюджету громади!

Згідно з інформацією податкової служби, 4179 жителі громади станом на 1 вересня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 11,4 млн. грн.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 21 вересня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net