Военкомат Центр зайнятості АМУ
Парк імені лейтенанта Димченка, льотчика-героя - відновлено!
2016-10-24

У  мікрорайоні "Авіамістечко" відбулося офіційне відкриття парку після його відновлення. З певних причин парк став непрохідними хащами і ось знову між його деревами вільно прогулюються мешканці будинків, діти мають можливість розважатись на ігровому майданчику, спортивному обладнанні чи футбольному полі.

На урочистості, які організували 22 жовтня, прибув міський голова Сергій Соломаха. Він привітав присутніх із приємною подією та висловив надію на те, що тепер парк буде належним чином доглянутий. Також Сергій Павлович вручив грамоти і подяки міської ради кільком головам будинкових комітетів та мешканцям, які взяли найактивнішу участь у заходах по благоустрою, а ще пригостив дітвору солодкими подарунками. Подяку міської ради також отримав начальник КП «Спецкомунтранс» Оніщенко Олександр Володимирович, який безпосередньо брав участь у вивезенні гілля та сміття з парку. Депутат міської ради Хачатрян Хачатур Рафікович, якому і належить ініціатива відновлення парку, висловив подяку міському голові за виділені кошти на придбання дитячого та спортивного обладнання, а також раді мікрорайону на чолі з Олександром Марченком за організацію робіт у парку.

За традицією міський голова разом з депутатами міської ради Хачатряном Х.Р. та Казиміровою О.Л. поряд з центральною алеєю посадив яблуню і грушу. А тим часом, на футбольному полі хлопчики ганяли м'яча, змагались, хто більше раз підніме гирю. Звучала музика і лунали пісні, за що рада мікрорайону «Промисловий» та мешканці авіамістечка щиро вдячні начальнику  відділу культури Педченко Л.М. та учасникам концертної програми. Завершилося свято частуванням польовою кашею.

Приємно тепер спостерігати, як молоді мами з дітками в колясочках прогулюються по парку, дихають свіжим повітрям. Адже ми, старше покоління, повинні подбати про те, щоб ці немовлята росли в доглянутому і охайному довкіллі.

Секретар ради мікрорайону «Промисловий» Д.Є.Терещенко

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комісії з питань освіти

16.12.2019 року о 13.00 у залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net