Военкомат Центр зайнятості АМУ
Осіннє зариблення річки Хорол
2016-11-17

Активісти громадської організації «Миргородський рибальський клуб» провели чергову вже традиційну екологічну акцію по відновленню рибних запасів річки Хорол. Цього разу у водойму випустили 25 тисяч малька карася. Рибу безкоштовно надав Роман Чертков – орендар ставка у селі Стовбино.

Учасники акції сподіваються, що мешканці міста підтримають цю ініціативу і будуть чітко дотримуватися правил риболовлі. І тому нагадують, що усі сіткоснастеві знаряддя лову вважаються браконьєрськими, а добова норма вилову риби - не більше, ніж 3 кілограми.

Це не перше і, за словами рибалок, не останнє зариблення річки Хорол учасниками громадської організації «Миргородський рибальський клуб». Уже третій рік поспіль клубівці дбають про відновлення річкової фауни, активно залучають кошти меценатів та небайдужих людей.

Зариблення річки не лише оздоровлює стан водойми, але й наповнює її життям. А також забезпечує гідний рівень дозвілля миргородців, що захоплюються риболовлею.

Вікторія Бондаренко

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net