Военкомат Центр зайнятості АМУ
Осіннє зариблення річки Хорол
2016-11-17

Активісти громадської організації «Миргородський рибальський клуб» провели чергову вже традиційну екологічну акцію по відновленню рибних запасів річки Хорол. Цього разу у водойму випустили 25 тисяч малька карася. Рибу безкоштовно надав Роман Чертков – орендар ставка у селі Стовбино.

Учасники акції сподіваються, що мешканці міста підтримають цю ініціативу і будуть чітко дотримуватися правил риболовлі. І тому нагадують, що усі сіткоснастеві знаряддя лову вважаються браконьєрськими, а добова норма вилову риби - не більше, ніж 3 кілограми.

Це не перше і, за словами рибалок, не останнє зариблення річки Хорол учасниками громадської організації «Миргородський рибальський клуб». Уже третій рік поспіль клубівці дбають про відновлення річкової фауни, активно залучають кошти меценатів та небайдужих людей.

Зариблення річки не лише оздоровлює стан водойми, але й наповнює її життям. А також забезпечує гідний рівень дозвілля миргородців, що захоплюються риболовлею.

Вікторія Бондаренко

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
     
Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень (ОНОВЛЕНО)

 УВАГА!!! Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень  з 25 травня 2020 року

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net