Военкомат Центр зайнятості АМУ
Організація роботи з дітьми груп інтенсивної педагогічної корекції та логопедичного пункту
2018-03-27

У ДНЗ №10 «Веселка» комбінованого типу (завідувач Левченко Н.Г.) відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів-дефектологів, вчителів-логопедів та корекційних педагогів дошкільних закладів міста, в ході якого було розкрито зміст корекційно - мовленнєвої роботи з дітьми груп інтенсивної педагогічної корекції «Незабудка», «Гвоздика» та з дітьми старших груп загального розвитку  в умовах логопедичного пункту.

Вчитель-логопед Ганжа О.М. поділилася досвідом  роботи  у логопедичному пункті. Які методи та прийоми постановки і автоматизації звуків (шиплячих, свистячих, сонорів) використовує педагог у своїй роботі, присутні побачили під час перегляду фрагментів відеозанять із дітьми. Оксана Михайлівна узагальнила способи диференціації звуків та розвитку фонематичного слуху.

Вчитель-логопед Кравченко Л.І. у своєму виступі зосередила увагу на питаннях логопедичної роботи з дітьми з особливими потребами. Під час перегляду фрагментів відеозанять із дошкільнятами  Лариса Іванівна ознайомила присутніх з специфікою роботи з дітьми, що мають різний рівень затримки мовного розвитку.

Вчитель-дефектолог Чубаха К.В.,  розкриваючи тему «Використання компенсаторно-нейтралізуючих технологій у роботі з дітьми, що мають особливі освітні потреби», розповіла про впровадження новітніх здоров’язберігаючих  освітніх технологій на корекційних заняттях.

      У роботі методичного об’єднання взяли участь методисти відділу освіти Миргородської міської ради Гречка Л.М. та Кириленко Я.В.

Під час обговорення учасники заходу високо  оцінили  рівень  проведення засідання. 

Більш детальну інформацію про даний захід читайте на сайті ДНЗ №10 «Веселка» dnz10raduga@ukr.net.

 

Ганжа О.М.,

вчитель-логопед ДНЗ № 10 «Веселка»

ОГОЛОШЕННЯ
     

Запрошуємо 29 лютого  на центральну площу міста на театралізоване свято Масниці «Сонце зустрічаєм, сонце величаєм!»

     
     
Оголошення про фінансовий аудит

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net