Военкомат Центр зайнятості АМУ
Організація громадських робіт на територіях сільських рад
2019-03-27

Ярмаківська земля на Миргородщині здавна славиться працьовитими  жителями і первозданним природним ландшафтом. На території Ярмаківської сільської ради розміщений ландшафтний заказник місцевого значення «Ярмаківський», який був оголошений рішенням десятої сесії Полтавської обласної ради народних депутатів п'ятого скликання від 6 вересня 2007 року. 

Заказник являє собою цінний природний комплекс, що включає в себе луки і ділянки з багатою природною рослинністю. Метою створення заказника є подальше поліпшення заповідної справи в Полтавській області, збереження цінних природнихландшафтних комплексів, об'єктів тваринного і рослинного світу.
      Збереженням природних ресурсів, благоустроєм території і роботою соціального значення опікується сільський голова Ярмаківської сільської ради Носенко Світлана Іванівна. З головою  і спеціалістами сільської ради, 26 березня 2019 року, відбулася робоча зустріч директора Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ Соломахи Ірини Іванівни. Обговорювалися питання організації і проведення громадських робіт на території  Ярмаківської СР із залученням зареєстрованих безробітних та спільним фінансуванням:  коштів місцевого бюджету і Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Адже участь безробітних громадян у громадських роботах сприяє їм у соціальній і трудовій адаптації, дає можливість покращити фінансове положення. Часто, після участі в громадських роботах за направленням центру зайнятості, безробітні громадяни швидше працевлаштовуються на  постійну роботу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на урочистості до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Тематичний захід відбудеться 14 жовтня у Сквері Козацької Слави. Початок о 10.00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Результати конкурсу!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що по результатах конкурсного відбору виконавців робіт з розроблення Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді, який відбувся 1 жовтня 2019 року, визначено переможцем ТОВ "ЗЕМЕСЛОД" (м. Полтава, вул. Довженка, 2а, код ЄДРПОУ 40985939) – цінова пропозиція – 192395,91 грн, термін виконання робіт жовтень-грудень 2019року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net