Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Організація громадських робіт на територіях сільських рад
2019-03-27

Ярмаківська земля на Миргородщині здавна славиться працьовитими  жителями і первозданним природним ландшафтом. На території Ярмаківської сільської ради розміщений ландшафтний заказник місцевого значення «Ярмаківський», який був оголошений рішенням десятої сесії Полтавської обласної ради народних депутатів п'ятого скликання від 6 вересня 2007 року. 

Заказник являє собою цінний природний комплекс, що включає в себе луки і ділянки з багатою природною рослинністю. Метою створення заказника є подальше поліпшення заповідної справи в Полтавській області, збереження цінних природнихландшафтних комплексів, об'єктів тваринного і рослинного світу.
      Збереженням природних ресурсів, благоустроєм території і роботою соціального значення опікується сільський голова Ярмаківської сільської ради Носенко Світлана Іванівна. З головою  і спеціалістами сільської ради, 26 березня 2019 року, відбулася робоча зустріч директора Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ Соломахи Ірини Іванівни. Обговорювалися питання організації і проведення громадських робіт на території  Ярмаківської СР із залученням зареєстрованих безробітних та спільним фінансуванням:  коштів місцевого бюджету і Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Адже участь безробітних громадян у громадських роботах сприяє їм у соціальній і трудовій адаптації, дає можливість покращити фінансове положення. Часто, після участі в громадських роботах за направленням центру зайнятості, безробітні громадяни швидше працевлаштовуються на  постійну роботу.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошення

Оголошення  щодо продовження договору оренди шляхом аукціону - нежитлове приміщення

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net