Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошено щорічний конкурс найкращого благоустрою Миргородської міської територіальної громади
2021-07-14

Виконавчий комітет Миргородської міської ради запрошує жителів громади взяти учать у конкурсі найкращого благоустрою. Заяви на участь у конкурсі приймаються з 15 по 30 липня 2021 року. Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками під час урочистостей з нагоди Дня міста. 

Для активізації участі мешканців у благоустрої Миргородської міської територіальної громади та співпраці з органами місцевого самоврядування виконавчий комітет міської ради запроваджує щорічний конкурс найкращого благоустрою громади у номінаціях «Краща вулиця у приватному секторі», «Кращий багатоповерховий будинок», «Кращий благоустрій приватної садиби», «Кращий балкон»,  «Кращий під'їзд», «Кращий двір багатоповерхового будинку», «Краща клумба», присвячений Дню міста.

У конкурсі беруть участь мешканці вулиць, будинків, члени об’єднань співвласників багатоквартирного житла,  власники приватних садиб, розташованих на території громади. Заявка на участь в конкурсі подається інспекторами сектору по роботі з органами самоорганізації населення організаційного відділу Миргородської міської ради, ініціативними групами, громадянами, членами виконавчого комітету міської ради, депутатами міської ради до виконавчого комітету Миргородської міської ради у письмовій чи електронній формі довільного змісту із зазначенням юридичної адреси, прізвища, ім'я, по батькові заявника, адреси об'єкта благоустрою, назви номінації, контактних телефонів, при необхідності іншої інформації у термін до 30 липня. Кількість учасників конкурсу не обмежена.

До участі у конкурсі не допускаються переможці, які посіли 1-ше місце,  минулорічних номінацій.  Оцінювання конкурсантів здійснюється конкурсною комісією  у присутності голів вуличних, будинкових комітетів, власників садиб.

Положення про щорічний конкурс  найкращого благоустрою Миргородської міської територіальної громади

Склад конкурсної комісії щорічного конкурсу найкращого благоустрою Миргородської міської територіальної громади

ОГОЛОШЕННЯ
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на лютий

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови на лютий 2023 року

     
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 07 лютого  2023 року.

     
     
Гуманітарна допомога для жителів громади

Громадська організація «Миргородська єврейська громада» за підтримки Миргородської міської ради планує видачу гуманітарної допомоги  жителям громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net