Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорили план культурного розвитку міст
2016-11-15

Німецькі, литовські та польські фахівці-урбаністи у Вінниці розповіли, як населені пункти зробити успішними. Протягом двох днів у місті тривала наукова конференція «Місто як діалог. Чотирьохмірне моделювання розвитку». Ініціатором виступило міністерство культури та Гете інститут в Україні.

«Ми зробили висновки, що коли лише підтримувати інфраструктуру і будувати дороги, це не додасть нового іміджу місту. Новий імідж можуть зробити лише молоді та активні люди, які займаються чимось креативним і культурним», - розповідає директор Гете Інституту в Україні Беата Кьолер.
  Індустріальна економіка далеко позаду, кажуть організатори, нині епоха креативного розвитку. Молодь має зрозуміти, що престижно проживати може і в маленькому місті, це вже давно норма в Європі.
  «Культура – це спосіб мислення, це – діалог, це – поведінка, це – відношення до міста. Ми повинні навчитись розуміти один одного, шукати ту ідею, яка допоможе малому місту вийти з депресивного стану», - говорить радник міністра культури України, голова Інституту культурної політики Ірина Френкель.
  На конференції презентували пілотний культурний проект план «ЗЕТ», який зреалізовано у Жмеринці. Центр АРТ–депо став місцем відпочинку тамтешньої молоді. Подібне у занедбаному приміщенні котельні хочуть зробити і в Козятині, інвесторів вже шукають.
  Ще молодіжні громадські організації демонструють, як можна лише ініціативою відбудувати, прикладом, парк відпочинку. Так було у місті Славута Хмельницької області.
  На форумі також обговорили європейські практики з культурного розвитку міст.  А ще фахівці напрацюють механізми співпраці з європейськими провінціями та поїдуть туди переймати досвід, - розповів заступник міського голови Костянтин Кірпосенко, який був делегатом на цьому Форумі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net