Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорили план культурного розвитку міст
2016-11-15

Німецькі, литовські та польські фахівці-урбаністи у Вінниці розповіли, як населені пункти зробити успішними. Протягом двох днів у місті тривала наукова конференція «Місто як діалог. Чотирьохмірне моделювання розвитку». Ініціатором виступило міністерство культури та Гете інститут в Україні.

«Ми зробили висновки, що коли лише підтримувати інфраструктуру і будувати дороги, це не додасть нового іміджу місту. Новий імідж можуть зробити лише молоді та активні люди, які займаються чимось креативним і культурним», - розповідає директор Гете Інституту в Україні Беата Кьолер.
  Індустріальна економіка далеко позаду, кажуть організатори, нині епоха креативного розвитку. Молодь має зрозуміти, що престижно проживати може і в маленькому місті, це вже давно норма в Європі.
  «Культура – це спосіб мислення, це – діалог, це – поведінка, це – відношення до міста. Ми повинні навчитись розуміти один одного, шукати ту ідею, яка допоможе малому місту вийти з депресивного стану», - говорить радник міністра культури України, голова Інституту культурної політики Ірина Френкель.
  На конференції презентували пілотний культурний проект план «ЗЕТ», який зреалізовано у Жмеринці. Центр АРТ–депо став місцем відпочинку тамтешньої молоді. Подібне у занедбаному приміщенні котельні хочуть зробити і в Козятині, інвесторів вже шукають.
  Ще молодіжні громадські організації демонструють, як можна лише ініціативою відбудувати, прикладом, парк відпочинку. Так було у місті Славута Хмельницької області.
  На форумі також обговорили європейські практики з культурного розвитку міст.  А ще фахівці напрацюють механізми співпраці з європейськими провінціями та поїдуть туди переймати досвід, - розповів заступник міського голови Костянтин Кірпосенко, який був делегатом на цьому Форумі.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
     
Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень (ОНОВЛЕНО)

 УВАГА!!! Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень  з 25 травня 2020 року

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net