Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорили перспективи миргородсько-литовської співпраці
2016-10-19

Перспективу співпраці у сфері біоенергетики  обговорили під час робочої зустрічі представники Миргородської  міської ради та міжнародні експерти. 18 жовтня у Миргороді з візитом перебував   Віце-посол Литви в Україні Гвідас Керушкаускас. У ході розмови йшлося про впровадження заходів з енергозбереження у комунальній сфері Миргорода на прикладі литовських міст.

За словами пана Гвідаса, за 20 років литовці змогли напрацювати певний досвід у цій галузі, навчилися оптимізувати і зменшувати витрати на комунальні послуги завдяки сучасним технологіям. Литва готова допомогти українцям і поділитися досвідом не лише у сфері теплопостачання, а й в інших аспектах життєдіяльності міст.

Модернізація об’єктів комунальної галузі - питання важливе і затратне, але - необхідне. Але, спочатку потрібно провести   широке обговорення цієї тематики. Необхідно, щоб і громада, і депутатський корпус чітко розуміли питання і участь територіальної громади у перспективній співпраці, - зазначив міський голова Сергій Соломаха. Для цього найближчим часом закордонні, українські та місцеві експерти і фахівці у галузі енергоефективності організують в місті круглий стіл щодо перспективи впровадження в Миргороді заходів зеленої енергетики.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Соборності

22 січня, до Дня Соборності України, відбудеться акція єднання

     
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net