Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорили перспективи миргородсько-литовської співпраці
2016-10-19

Перспективу співпраці у сфері біоенергетики  обговорили під час робочої зустрічі представники Миргородської  міської ради та міжнародні експерти. 18 жовтня у Миргороді з візитом перебував   Віце-посол Литви в Україні Гвідас Керушкаускас. У ході розмови йшлося про впровадження заходів з енергозбереження у комунальній сфері Миргорода на прикладі литовських міст.

За словами пана Гвідаса, за 20 років литовці змогли напрацювати певний досвід у цій галузі, навчилися оптимізувати і зменшувати витрати на комунальні послуги завдяки сучасним технологіям. Литва готова допомогти українцям і поділитися досвідом не лише у сфері теплопостачання, а й в інших аспектах життєдіяльності міст.

Модернізація об’єктів комунальної галузі - питання важливе і затратне, але - необхідне. Але, спочатку потрібно провести   широке обговорення цієї тематики. Необхідно, щоб і громада, і депутатський корпус чітко розуміли питання і участь територіальної громади у перспективній співпраці, - зазначив міський голова Сергій Соломаха. Для цього найближчим часом закордонні, українські та місцеві експерти і фахівці у галузі енергоефективності організують в місті круглий стіл щодо перспективи впровадження в Миргороді заходів зеленої енергетики.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Оголошується проведення обласного конкурсу "Кращі товари Полтавщини

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net