Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорили перспективи миргородсько-литовської співпраці
2016-10-19

Перспективу співпраці у сфері біоенергетики  обговорили під час робочої зустрічі представники Миргородської  міської ради та міжнародні експерти. 18 жовтня у Миргороді з візитом перебував   Віце-посол Литви в Україні Гвідас Керушкаускас. У ході розмови йшлося про впровадження заходів з енергозбереження у комунальній сфері Миргорода на прикладі литовських міст.

За словами пана Гвідаса, за 20 років литовці змогли напрацювати певний досвід у цій галузі, навчилися оптимізувати і зменшувати витрати на комунальні послуги завдяки сучасним технологіям. Литва готова допомогти українцям і поділитися досвідом не лише у сфері теплопостачання, а й в інших аспектах життєдіяльності міст.

Модернізація об’єктів комунальної галузі - питання важливе і затратне, але - необхідне. Але, спочатку потрібно провести   широке обговорення цієї тематики. Необхідно, щоб і громада, і депутатський корпус чітко розуміли питання і участь територіальної громади у перспективній співпраці, - зазначив міський голова Сергій Соломаха. Для цього найближчим часом закордонні, українські та місцеві експерти і фахівці у галузі енергоефективності організують в місті круглий стіл щодо перспективи впровадження в Миргороді заходів зеленої енергетики.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net