Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорили наміри щодо проведення в Миргороді фестивалю національних менших України
2018-07-26

Відбулась робоча зустріч, присвячена проведенню в Миргороді фестивалю за участю представників національних меншин. У кабінет міського голови Сергія Соломахи завітала делегація у складі голови Великобагачанської районної державної адміністрації Камандара Байрамова, голови азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва,  Народного артиста України, Посла Миру Гурбана Аббасова, голови Об'єднаного конгресу азербайджанців України у місті Миргороді Заміра Ісмаїлова та телеведучої, співачки Наталії Кудряшової.

Миргород – фестивальне місто. Цей напрямок культурного розвитку було започатковано кілька років тому, зазначив міський голова Сергій Соломаха. - Розвиваючи цю туристичну складову щороку у місті відбуваються різнопланові заходи. Вважаю, що ініціатива від представників азербайджанського етносу внесене родзинку в цей вид творчої діяльності та сприятиме міжетнічній толерантності, оскільки у Миргороді проживають представники різних національностей, а щороку на оздоровлення приїжджають жителі з понад сорока країн світу. Сподіваюсь, що ініційований представниками азербайджанських нацменших культурний проект, ми втілимо та проведемо на належному рівні, - сказав Сергій Соломаха.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net