Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорили наміри щодо проведення в Миргороді фестивалю національних менших України
2018-07-26

Відбулась робоча зустріч, присвячена проведенню в Миргороді фестивалю за участю представників національних меншин. У кабінет міського голови Сергія Соломахи завітала делегація у складі голови Великобагачанської районної державної адміністрації Камандара Байрамова, голови азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва,  Народного артиста України, Посла Миру Гурбана Аббасова, голови Об'єднаного конгресу азербайджанців України у місті Миргороді Заміра Ісмаїлова та телеведучої, співачки Наталії Кудряшової.

Миргород – фестивальне місто. Цей напрямок культурного розвитку було започатковано кілька років тому, зазначив міський голова Сергій Соломаха. - Розвиваючи цю туристичну складову щороку у місті відбуваються різнопланові заходи. Вважаю, що ініціатива від представників азербайджанського етносу внесене родзинку в цей вид творчої діяльності та сприятиме міжетнічній толерантності, оскільки у Миргороді проживають представники різних національностей, а щороку на оздоровлення приїжджають жителі з понад сорока країн світу. Сподіваюсь, що ініційований представниками азербайджанських нацменших культурний проект, ми втілимо та проведемо на належному рівні, - сказав Сергій Соломаха.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net