Военкомат
Обговорили хід реалізації проекту ДЕСПРО
2016-08-09

Міський голова Сергій Соломаха провів  нараду з представниками комунальних служб та рад мікрорайонів. На зустрічі обговорили проблемні питання щодо реалізації Швейцарсько-українського проекту по забезпеченню громадян якісною питною водою та модернізації централізованої системи водопостачання в місті. Акцент очільник міста зробив на необхідності активного використання грантових коштів для поліпшення якості питної води та залучення жителів околиць до участі в цій ініціативі.

Швейцарським проектом DESPRO передбачено 1, 5 млн. грн. на будівництво та реконструкцію вуличних водогонів в Миргороді. За словами в.о. директора підприємства Андрія Беркунова, на даний час завершено прокладання мереж на вулицях Єрківська та Ванди Василевської. По Петрівській і Почапській отримано грантові кошти на матеріали і роботи. Тривають роботи на вул. Петрівській, наступною у черзі буде Котляревського. Проектно-кошторисна документація по вул. Котляревського перебуває на стадії державної експертизи.

За словами начальника відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяни Усик, з кінця 2015 року освоєно 603,8 тис. грн., решту суму грантових коштів необхідно освоїти до кінця року.

Проектом також передбачається допомога мешканцям, які є абонентами водоканалу і користуються вуличними колонками. На балансі водоканалу таких - 38. Як розповів Андрій Беркунов, ремонт водорозбірних колонок коштує дорого. Більша їх частина знаходиться в аварійному стані. Тому провести воду з вуличної мережі - набагато вигідніший варіант, і мешканці повинні це зрозуміти. Тим паче, що відбувається несакціонований та необлікований забір води. Також, існування вуличних колонок негативно впливає на якість питної води в загальноміському трубопроводі, адже відбувається забруднення колодязів колонок.

Наразі з громадянами проводиться роз'яснювальна робота та обраховують вартість робіт по прокладанню водопроводу до помешкань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОКВПВГ "Миргородводоканал" повідомляє:

ОКВПВГ "Миргородводоканал" інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2018 рік:

     
     
Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта

     
     
Результати конкурсного відбору виконавців будівельних робіт

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, що відбувся 09 серпня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт  по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net