Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обговорили хід реалізації екологічного проєкту
2021-10-12

Хід реалізації проєкту "Придбання мобільного сортувального комплексу для поліпшення екологічної інфраструктури Миргородської громади" обговорили на  засіданні робочої групи під головуванням заступника міського голови Сергія Швайки. Зокрема, мова йшла про перерозподіл коштів, які було зекономлено у ході тендерної процедури по закупівлі мобільної сміттєсортувальної лінії, яка буде встановлена на базі міського комунального підприємства "Спецкомунтранс".

Під час обговорення  було вирішено, що на зекономлені кошти закуплять магнітний сепаратор для сортувальної лінії та додаткові контейнери для сортування сміття для освітніх закладів Миргородської громади.

Нагадаємо, що  вказаний  проєкт - переможець   обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області вартістю 1 200 тис. грн. Для реалізації  цієї ініціативи  передбачено співфінансування з обласного бюджету у сумі 600 тис. грн та місцевого бюджету теж у сумі 600 тис. грн.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Сплатіть борги до бюджету громади!

Шановні мешканці громади!

Якщо ви є власниками земельних ділянок або іншої нерухомості, ви повинні були сплатити податки до бюджету громади до 1 вересня.

     
     
Оголошення

27 жовтня 2021 року о  09.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Оголошення

26 жовтня 2021 року о 10.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net