Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обговорено та затверджено проєкт "Реконструкція КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування"
2021-11-25

У понеділок, 22 листопада, за ініціативи Миргородської міської ради у Департаменті охорони здоров'я Полтавської ОДА відбулося обговорення та затвердження проєкту "Реконструкція КНП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" по вул. Гоголя, 172". У обговоренні актуального питання  взяли участь перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин, директор Департаменту Віктор Лисак разом із заступниками, представники адміністрації Миргородської МЛІЛ та команда проєктантів.

Головний інженер проєкту Юрій Бєлодєд та головний технолог проєкту Олександр Соловей наголосили, що після детального вивчення підготовленої пропозиції медичного персоналу, побажання лікарів були враховані. 

Нагадаємо, що кошти на виготовлення проєктної документації  в сумі 1,5 млн. грн. було виділено з місцевого бюджету Миргородської громади.

За словами Олександра Острянина, підготовлений проєкт планують направити на розгляд до Міністерства розвитку громад та територій України з метою подальшого залучення державних та грантових коштів для його реалізації.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

07 грудня  2021  року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
     
Cкликається чергове засідання виконавчого комітету

17 грудня 2021 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики

07 грудня 2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net