Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обговорено питання майбутньої реконструкції лікарні інтенсивного лікування
2021-09-24

24 вересня  відбулося  засідання депутатської комісії з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства. У контексті майбутньої реконструкції об'єкту КП "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" було обговорено кроки по втіленню такої ініціативи та широко обговорено технічні завдання з проєктної документації для закладу.

За словами начальника відділу капітального будівництва Миргородської міської ради Максима Богаєнка,  по згаданому об'єкту оголошено тендер  через систему Прозоро. Після тендерних процедур буде розроблено медичне завдання, яке  напрацьовуватимуть разом із профільними фахівцями. Також у будівельних  умовах  прописано вимоги до підрядника.  Як повідомив доповідач, загалом  передбачена комплексна модернізація приміщення медичного закладу, перенесення відділень в одне місце та наповнення закладу медичним обладнанням.

У ході засідання, в якому взяли участь перший заступник міського голови  Олександр Острянин, секретар міської ради Олександр Гуржій, начальник відділу охорони здоров'я Сергій Михайленко, керівник КП «Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Фошин, було обговорено і інші поточні питання в медичній галузі.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання земельної комісії

07 грудня  2021  року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
     
Cкликається чергове засідання виконавчого комітету

17 грудня 2021 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
Засідання постійної комісії з питань соціальної політики

07 грудня 2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net