Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорення звіту міського голови у мікрорайоні "Личанка"
2015-03-05

04 березня відбулася зустріч міського голови Сергія Соломахи з головами вуличних комітетів мікрорайону "Личанка" в рамках обговорення річного звіту. Зібрання проходило у Центрі культури і дозвілля.

Спочатку керівник міста охарактеризував атмосферу в якій працювали торік, висловив свою думку щодо суспільно-політичної ситуації в країні та розповів, як планують працювати у поточному році. Далі слово мали керівники комунальних служб та правоохоронних органів. Під час обговорення представники органів самоорганізації населення порушували різні питання. Вони стосувалися ремонту доріг, освітлення, благоустрою, облаштування дитячих майданчиків та інших питань.

Побажання, озвучені головами вуличних комітетів мікрорайону - слушні, зауважив Сергій Соломаха, - підбиваючи підсумки зібрання. Кожне питання варте вирішення. Над цим працюватимуть у поточному році всі служби. На першочергові види ремонтних робіт передбачені кошти у міському бюджеті. Однак всіх "дірок" бюджетні гроші не залатають. Видаткова частина на капітальні ремонти та благоустрій залишилася на рівні минулого року. Поліпшити ситуацію може активна участь мешканців у вирішенні різних питань, у тому, числі і тих, які часто вони порушують, - підкреслив керівник міста.

Обговорення звіту роботи міського голови, міської ради та її виконавчих органів за 2014 рік у мікрорайоні "Личанка" пройшло конструктивно.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     

КП«Миргородтеплоенерго» інформує  про намір зміни тарифів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 червня 2020 року о 9.00 скликається  чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     

Графік зупинок котелень КП «Миргородтеплоенерго» для ремонту на 2020 рік по м. Миргород 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net